Duomenų bazės

Pasirinkite savo kalbą

Kviečiame naudotis prenumeruojamomis ir laisvos prieigos duomenų bazėmis.
Kai kuriomis prenumeruojamomis duomenų bazėmis galite naudotis tik iš bibliotekos kompiuterių!

Jeigu esate mūsų bibliotekos vartotojas, dėl individualaus prisijungimo duomenų kreipkitės el.paštu gita.lukoseviciene@rsvb.lt . (laiške parašykite savo vardą, pavardę, bibliotekos vartotojo pažymėjimo numerį ir savo el. pašto adresą). 

Duomenų bazės 
   
 
 Aprašymas
 
 
 Prieiga
               
delfi plius      

Naujienų portalas, kuriame rasite niekur kitur nepublikuojamą profesionalių publicistų, gabių naujokų ir solidžių užsienio leidinių turinį lietuvių k. Visos naujienos publikuojamos be jokių reklamų. 

    Prieiga tik iš bibliotekos kompiuterių.
               
Infolex 250x82      
Teisinės informacijos paieškos sistema, kurioje pateikiami Lietuvos Respublikos teisės aktai ir teismų praktika.
   

Prieiga tik iš bibliotekos kompiuterių. Dėl prisijungimo vardo ir slaptažodžio kreiptis į Vartotojų aptarnavimo skyriaus darbuotoją.

               
epaveldas      
 Bibliotekų, archyvų ir muziejų skaitmeninto kultūros paveldo duomenų bankas, kuriame sukaupta vertingų senųjų knygų, laikraščių, dailės kūrinių, rankraščių, bažnytinių metrikų, garso įrašų ir lietuvių literatūros klasikos kūrinių.
     Laisva prieiga.
               
Ebsco 250x131      
Viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazių paketas socialinių, humanitarinių, medicinos, technikos mokslo sričių tema anglų ir kt. kalbomis.
   
Prieiga iš bibliotekos kompiuterių ir iš namų.
Norintiems naudotis duomenų baze ne bibliotekoje, suteikiami individualūs prisijungimo slaptažodžiai. Kreiptis el. paštu gita.lukoseviciene@rsvb.lt
Prisijungimo adresas nuotoliniams vartotojams.
               
 Vyturys knygos       400 svarbiausių e. knygų mokyklai ir laisvalaikiui, atrinktų pagal amžių, temas ir vertybes. „Vyturio“ bibliotekos knygas kruopščiai atrinko vaikų literatūros ekspertai ir patys vaikai     Prieiga iš mobilių įrenginių ar kompiuterių. Registracijos metu lauke „dovanos kodas” reikės įvesti specialų kodą. Kodo teiraukitės Vaikų bibliotekoje.


Paskutinis atnaujinimas: 2023-06-26 08:50

http://195.182.89.75:8880/