Kultūros pasas

Pasirinkite savo kalbą

Džiaugiamės, kad galime prisidėti prie Kultūros paso įgyvendinimo ir kviečiame Jus pasirinkti Lazdijų viešosios bibliotekos teikiamas edukacijas:

,,Teatriuko „Šakar Makar“ knygos skirtukas“
Paslauga teikiama Seinų g. 1, Lazdijų m.
Skirta 1, 2, 3, 4, Priešmokyklinės klasės.
Kaina 3,00 €
Daugiau informacijos el. p. renata.kundrotaite@rsvb.lt, tel.  8 618 63630

Trumpėjančios dienos ir ilgėjantys vakarai kviečia vis dažniau atsiversti knygą. Knygelių skaitymas lavina vaizduotę, papildo žinių krepšelį, skaitydami knygas jūs visada turėsite temų, kurias galėtumėte aptarti su kitais, todėl knygas skaityti labai svarbu. Smagu, kad daugybė mažųjų skaitytojų susidraugauja su skaitomų knygų personažais. Mes teatriukas ,,Šakar Makar“ norime tapti Jūsų draugais ir kartu su Jumis pasigaminti knygos skirtuką. Vaikai išlaisvina savo vaizduotę kurdami knygų skirtukus origami technika. Užsiėmimo pradžioje vaikams paaiškinama, kas tai yra origami technika. Tada vaikų vaizduotė išjudinama skaitant garsinius skaitymus: bibliotekininkai persirengę knygų personažais skaito vaikams pasirinktas ištraukas iš pasakų. Tada jie gauna po popieriaus lapą ir gaminasi sau knygų skirtuką. Guašo, flomasterių ar spalvotų pieštukų pagalba apipavidalina skirtuką, piešdami ant jo tai, ką nori ar galbūt išvydo vaizduotėje bibliotekininkams skaitant pasakas. Šį skirtuką gali pasigaminti ir patys mažiausi vaikučiai. Neabejojame, kad vaikai įdėję į knygą nuostabų skirtuką ir ją atvertę pirmiausia ką padarys, tai nusišypsos, prisimins skaitytas knygeles, emocijas ir bus labai laimingi.
Užsiėmimų grafikas ir registracija >https://www.kulturospasas.lt/kulturines-edukacijos/5490

 

Miriorama – vaizduotės išlaisvinimas knygoje
Paslauga teikiama Seinų g. 1, Lazdijų m.
Skirta 1, 2, 3, 4, Priešmokyklinės klasės.
Kaina 5,00 €
Daugiau informacijos el. p. renata.kundrotaite@rsvb.lt, tel.  8 618 63630

Miriorama - tai specialioje dėžėje rankenėle sukama panorama, tarsi senoviško televizoriaus prototipas. Užsisakantieji programą gali pasirinkti veiklos temą: ,,Mylimiausias herojus", ,,Kalėdų belaukiant", ,,Nuostabiausia knyga", ,,Atostogų knyga" ir kt. Vaikus pasitiks personalizuoti knygų herojai. Programos esmė yra kitoks knygos skaitymas, t. y. perskaitę knygą, dalyviai ją aptaria kartu su personažais, ant popieriaus ritinio piešia perskaitytos knygos susiliejančius vaizdus, veikėjus.
Užsiėmimų grafikas ir registracija > https://www.kulturospasas.lt/kulturines-edukacijos/4580


Senojo knygrišystės amato edukacija- gaminu knygą
Paslauga teikiama Vytauto g. 47, Veisiejai, Lazdijų r. sav.
Skirta 5-9 klasėms.
Kaina 5,00 €
Daugiau informacijos el. p. lina.tumosiene@rsvb.lt , tel. 8 618 74901

Naudodamiesi tradicinėmis ir inovatyviomis knygrišystės priemonėmis, įrankiais ir technologijomis, natūraliomis medžiagomis (popierius, drobė, linas, oda ir kt.), individualiai konsultuojami ir prižiūrimi moksleiviai išmoks rankomis rišti knygas. Tokiu būdu pažins knygos atsiradimo procesus ir įgyvendinimo etapus. Užsiėmimų grafikas ir registracija > https://www.kulturospasas.lt/kulturines-edukacijos/5408


„Ornamento pritaikymas (3D) spausdinimo kūrybinėse dirbtuvėse“
Paslauga teikiama Seinų g. 1 Lazdijų m.
Skirta 7-9 klasėms.
Kaina 5,00 €
Daugiau informacijos el. p. ilona.salatkiene@rsvb.lt, tel. 8 612 21529

Edukacija skirta moksleiviams susipažinti su dzūkiškais ornamentais, jų reikšme ir panaudojimo galimybėmis ir Tinkercad modeliavimo programa. Moksleiviai išmoks sukurti individualų ir unikalų knygų skirtuką ar kitą objektą.
Užsiėmimų grafikas ir registracija  Plačiau > https://www.kulturospasas.lt/kulturines-edukacijos/3579

kulturos paso 3 2023

--------------------------
Paslaugų organizatorius Lazdijų rajono savivaldybės viešoji biblioteka, lazdijubiblioteka@rsvb.lt, +370 683 07207, 8 318 51943

 

Informacija atnaujinta 2024.04.10